Schola

Schola dzieci i młodzieży z naszej parafii ma teraz swoją nazwę: Boże Skowronki. Ma też swój znak rozpoznawczy:

Obrazy: przypinka2.png

Galeria-Boże Ciało

Dzięki uprzejmości parafian p. Magdy i p. Marcina możemy oglądać zdjęcia z tegorocznej Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej.  Zapraszamy do galerii.

Jeśli ktoś dysponuje zdjęciami z innych uroczystości chętnie je tutaj zamieścimy. Smile

Obrazy: dziecko.jpg

"Dzieci bardziej niż inni potrzebują mieć zupełną pewność, że są kochane przez tych, którzy mówią, że je kochają"       (Michael Quoist)

Wszystkim Dzieciom w dniu Ich święta z całego serca życzymy radosnego dorastania, by wszystkie chwile spędzone wśród rodziny i przyjaciół były niezwykłe i przepełnione fascynacją dla piękna świata, a każdy dzień przybliżał Was do realizacji marzeń.
Życzymy dużo Bożej radości i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

Obrazy: boze_cialo.jpg

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej - Boże Ciało

Msze święte:

7.00; 9.00; 11.00 z procesją do czterech ołtarzy; 17.00.

Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne w strojach, asystę, druhów strażaków, chór i scholę dziecięcą, ministrantów, lektorów, młodzież, wszystkich parafian i gości.

Obrazy: komuniajpg.jpg

Zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej z 12 maja 2013 roku zamieszcza w swojej galerii Nasz Dziennik.

Zdjęcia można oglądać TUTAJ. Zapraszamy do oglądania