Święto Kapłanów

Obrazy: kaplanstwo.jpg

Wielki Czwartek to wspomnienie ustanowienia Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. Jest to święto wszystkich kapłanów.

W oczekiwaniu na Zmartwychwstanie

Triduum Paschalne, to najważniejsze dni w całym roku. To męka, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa wysłużyły nam zbawienie. W chaosie świątecznych przygotowań nie zapomnijmy o spotkaniu z naszym Panem i Zbawicielem.

Zapraszamy Was do wspólnego świętowania Misterium Śmierci i Zmartwychwstania naszego Pana, Jezusa Chrystusa.

Pomoc dla małego parafianina

Obrazy: pomoc_dla_wojtka2.jpg

Kolęda duszpasterska 2013/2014

Terminy kolędy podawane będą z tygodnia na tydzień

Poniżej plan kolędy

30 grudnia 2013 - 4 styczeń 2014

7 - 11 styczeń 2014

13 - 18 styczeń 2014

20 - 24 styczeń 2014

Boże Narodzenie 2013

Obrazy newsów: boze_narodzenie.gif

Tak Bóg umiłował Świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego Wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. (J 3,16)

Boże Narodzenie to Święta wielkiej radości i dziękczynienia. To miłość Boga Ojca sprawiła, że dzisiaj możemy cieszyć się obecnością Jego Syna Jezusa Chrystusa, pośród nas. To On ubogacił nasze człowieczeństwo i potwierdził nasze synostwo - jesteśmy Dziećmi Boga.

Z okazji Świąt Narodzenia Jezusa życzymy wszystkim Parafianom głębokiego przeżycia tej prawdy, że Bóg jest naszym Ojcem, że On nas umiłował bo dał nam Swojego Syna.

Nowonarodzony Jezus niech wnosi do Waszych serc, do Waszych rodzin pokój, miłość, dobro i wzajemną życzliwość, a chorych, samotnych niech pocieszy i obdarzy, pomimo wszystko - nadzieją.

W górę serca - Pan jest z nami.

Z radością śpiewajmy:

Gloria, Gloria, Gloria